מה זה Boot Camp?

מה זה Boot Camp?

בין כל שיטות האימונים שאנחנו מאמצים בשנים האחרונות ומשפרים אותן כדי שיתאימו לנו ולצרכינו, אנחנו מוצאים שטות אימון שמיועדות לאנשי מקצוע שנשענים על כושר גופני ספציפי המשפר את הפוטנציאל הגופני שלהם עד המקסימום האפשרי. כזוהי שיטת האימון של המארינס האמריקאים, אותו חיל נחתים שמוכר לנו מהמשימות הקשות שהוא צריך לעמוד בהן ולכן להיות מוכן להן ברמה הגבוהה ביותר שיש. השיטה הזאת לוקחת את אימוני הכושר הקבוצתי הגופני שלהם ומתאימה אותו לנו באזרחות.

היא מצליחה לא רק לשפר כושר גופני ולמקסם את הפוטנציאל הגופני שלנו בו, אלא גם:

  • משפרת את שיווי המשקל שלנו.
  • מחזקת את הגוף על השרירים והשלד שבו.
  • ממריצה את פעולת כל מערכות הגוף הפנימיות כדי לתמוך אנרגטית בבניית השרירים ובאספקת הדם וחילוף החומרים.
  • משפרת את היציבה והקואורדינציה.
  • שורפת שומנים בקצב מואץ.

למידע על Boot Camp ברעננה

למה טוב לנו לעבור בוט קאמפ?

בוט קאמפ (Boot Camp) היא פשוט טירונות. וכמו שאנחנו מכירים את הטירונות שלנו היא מנסה לעשות מאתנו חיילים על ידי העבודה האינטנסיבית על הכושר הגופני שלנו. זה דורש מאמץ גדול וזה דורש התמסרות למשטר אימונים עקבי ומפרך אבל התוצאות שלו מהנות ומאפשרות לנו ליהנות מכל היתרונות שאנחנו יכולים לצפות להם ממשטר אימונים כזה, כאמור. התועלת לכל מי שעוסק בכל היא שיפור הבריאות היכולות הגופניות שלנו כמעט בכל דבר. באורח החיים המודרני אנחנו לא שמים לב עד כמה אנחנו מידרדרים למצב הזנחה של גופנו ולכן לא יודעים עד כמה התפקוד הכללי שלנו ירוד. זה משפיע גם על יכולת החשיבה והערנות שלנו, על מצבי הרוח ועל המתח הנפשי, ועל היכולת המוחית שלנו בכלל.

למידע על עוד חוגי כושר ברעננה

אימון גם לחיים עצמם

המארינס ידועים בכך שהם גם מציבים מטרות ומגיעים אליהן בגלל דבקות במטרה ועבודה מתמדת. כך שכשאנחנו מוציאים מרץ ועובדים קשה תוך כדי דבקות במטרה בעצמנו למטרה של שיפור הבריאות הגופנית והנפשית, אנחנו מרוויחים גם תחושת סיפוק על שהגענו ליעד והשגנו את המטרה שלנו. זוהי שיטה שמספקת לנו גם מעין אימון לחיים, כיצד לסמן מטרות ולבנות תכנית עבודה שתביא אותנו ליעד מבלי לוותר לעצמנו ועל עצמנו.

למידע על מאמן כושר אישי ברעננה